NEBO NIE JE VÝMYSEL: PRÍBEH, KTORÝ POZNÁ CELÝ SVET

 „Kde nájdeme všetky farby, Colton?“
„V nebi, ocko. Tam sú všetky farby dúhy!“

Todd Burpo, Nebo nie je výmysel: Neuveriteľný príbeh chlapčeka o výlete do neba a naspäť

Už 30. októbra sa na plátna slovenských kín dostane jedinečná snímka Nebo nie je výmysel.

Film je nakrútený podľa skutočného príbehu malého Coltona, ktorý po ťažkej operácii tvrdí, že bol v nebi, zatiaľ čo lekári bojovali o jeho život. Svoju neuveriteľnú cestu do neba a napäť opisuje s detskou úprimnosťou a čo viac, hovorí o veciach, ktoré sa udiali dávno pred jeho narodením. Coltonovi rodičia považujú synove slová spočiatku za výmysel, no postupne sa ich viera v Boha zmení na presvedčenie, že kráľovstvo nebeské naozaj existuje…

V roku 2010 sa do rúk amerických čitateľov dostala knižka Nebo nie je výmysel, dokumentujúca zážitok blízky smrti štvorročného Coltona. Autorom bol jeho otec Todd Burpo, ktorý sa rozhodol vyrozprávať synov príbeh o ceste do neba počas ťažkej operácie, ktorú akoby zázrakom prežil. Vtedy ešte nikto netušil, že Coltona spozná celý svet.

 

Kniha bola preložená do 30 svetových jazykov a na Slovensku si ju kúpilo už vyše 30 000 čitateľov. Bolo len otázkou času, kedy sa príbeh chlapca o ceste do neba a naspäť dostane aj na plátna kín.

V prípade záujmu o letáky k filmu prosím kontaktuje: Martina Kalová pr.itafilm@gmail.com a uveďte adresu a počet, o aký máte záujem. Samozrejme posielame bezplatne s cieľom informovať verejnosť o tomto jedinečnom filmovom projekte.

Trailer k filmu:

 

 

NEBO NIE JE VÝMYSEL

V KINÁCH OD 30. OKTÓBRA 2014

UVEDIE SPOLOČNOSŤ ITAFILM